Благодійний фонд "Серце до серця" передав відділенню анестезіології та інтенсивної терапії ОДКЛ інфузійний насос та 377 шприців до нього.

2016_01_28_001

За словами завідувача відділення Юрія Ніколаєва, апарат вкрай необхідний для високоточного дозування при введенні медичних препаратів. Тут закладається певна програма і чітко визначена кількість препарату потрапляє до судинної системи пацієнта. Ці апарати необхідні для постійної антибіотикотерапії, знеболення, підтримки життєво важливих функцій під час  реанімації.

-На сьогодні в лікарні є близько півсотні таких апаратів, але з часом вони виходять з ладу і потрібно постійно поповнювати цей запас, - наголосив заступник головного лікаря ОДКЛ Микола Бобер. -Загалом же, аби придбати найнеобхідніше на сьогодні обладнання, потрібно понад 22 мільйони 840 тисяч гривень. Тож, дякуємо Фонду "Серце до серця" за дієву підтримку та сподіваємося на подальшу співпрацю, - додав заступник головного лікаря.

2016_01_28_002

Довідково. Благодійний фонд "Серце до серця" працює в Україні вже 10 років. В кожній області є своє представництво, яке щороку навесні проводить акцію по збору коштів – як в окремих навчальних та лікувальних закладах, так і на вуличних майданчиках. На Житомирщині Фонд "Серце до серця" допомагає виключно обласній дитячій клінічній лікарні. Торік в ході акції вдалося зібрати на потреби медичного закладу 31 тисячу гривень. Слід зазначити, що найактивнішими благодійниками є освітяни та медики. За словами регіонального представника Фонду "Серце до серця" Максима Ковтонюка, особливо відзначились колективи ЦМЛ № 1, № 2 м. Житомира, обласних психіатричних лікарень № 1 та № 2, обласної  дитячої клінічної лікарні, обласної клінічної лікарні ім.О.Ф.Гербачевського, ЦПМСД  Бердичівського та Новоград-Волинського районів, Новоград-Волинського міськрайТМО та Баранівської ЦРЛ. Так минулого року працівники медичних закладів області  зібрали для Фонду 15 тисяч гривень.

Прес-центр УОЗ,

тел. (0412) 41-37-72

E-mail: pressdoz@gmail.com