За останню добу в області на ГРВІ та грип захворіло 3828 осіб, із них дітей  – 2012, вагітних жінок – 21.

2016_01_19_01

Смертей від грипу не зареєстровано.

Показник на 38,7 % нижче епідеміологічного порогу.

У порівнянні з даними за 18 січня 2016 року станом на 19 січня 2016 у зв’язку зі збільшенням випадків захворюваності на ГРВІ та грип навчання призупинено ще в одному навчальному закладі Романівського району та 5 закладах Олевського району.

Нагадаємо, що область повністю забезпечена противірусними препаратами.

За минулий тиждень показники захворюваності на грип та ГРВІ не перевищують епідемічний поріг. Кількість хворих збільшилася в Україні на 125 тис. осіб, із них більшість дорослих.

Зареєстровано 46 летальних випадків від грипу, але дані щодо смерті від грипу не підтверджені ДЗ «Український центр контролю та моніторингу захворювань». Вони є лабораторно діагностованими територіальними органами Держсанепідслужби з початку епідсезону станом на 18.01.2016 року, проте матеріал від цих хворих ще буде направлено для подальшого вивчення та ідентифікації до ДЗ «Український центр з контролю та моніторингу захворювань МОЗ України».

Відомо, що всі померлі особи несвоєчасно звернулися за медичної допомогою та не були щеплені проти грипу.

На сьогоднішній день всі райони області забезпечені противірусними препаратами, зокрема "Таміфлю" (242 упаковки на область). Управлінням охорони здоров’я ОДА подано заявку до МОЗ України на додаткове забезпечення препаратом у разі необхідності.

Прес-центр УОЗ,

тел. (0412) 41-37-72

E-mail:  pressdoz@gmail.com