Сьогодні в управлінні охорони здоров’я облдержадміністрації під головуванням начальника УОЗ Олександра Торбаса відбулася позачергова селекторна нарада з обласними та районними структурними підрозділами охорони здоров’я з питань готовності лікувально-профілактичних закладів та медичних працівників до прийому та лікування пацієнтів у зв’язку з підвищенням рівня захворюваності на грип. До обговорення були залучені представники санітарно-епідеміологічної служби та провідні фахівці галузі.

2016_01_14_01

Звертаючись до учасників селекторної наради, Олександр Торбас наголосив, що сьогодні  проблема поширення грипу є надзвичайно актуальною для нашої області і викликає певну напругу в суспільстві. Тож боротьба з грипом повинна бути ефективною. Заступник начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Віктор Лучків очолив оперативний штаб УОЗ, який розробляє та здійснює моніторинг заходів, спрямованих на запобігання та боротьбу з виникненням та поширенням захворюваності на грип. Йшлося про доцільність створення аналогічних штабів  в кожному районі області.

2016_01_14_02

Про аналіз епідемічної ситуації, стандарти діагностики та лікування грипу, якими мають послуговуватися медичні працівники, йшлося у виступах: заступника начальника головного управління Держсанепідслужби у Житомирській області Івана Киричука, головного спеціаліста зі спеціальності «Акушерство та гінекологія» Валентини Донець, обласного спеціаліста зі спеціальності «Пульмонологія» Сергія Хвелося, обласного спеціаліста зі спеціальності «Інфекційні хвороби» Ольги Сахневич, обласного спеціаліста зі спеціальності «Педіатрія» Оксани Лук’яненко. (Виступи спеціалістів розміщено на сайті УОЗ в рубриці «Грип», підрубриці «Інформаційні листи»).

Також було окреслено тактику роботи сімейних лікарів при веденні пацієнтів із грипом та зроблено акцент на посиленні інформаційно-просвітницької роботи серед населення.

Прес-центр УОЗ,

тел. (0412) 41-37-72

E-mail:  pressdoz@gmail.com