Комунальною установою «Обласний медичний консультативно-діагностичний центр» (ОМКДЦ) із початку антитерористичної  операції надається широкий спектр медичних послуг учасникам АТО та членам їх сімей. За словами головного лікаря ОМКДЦ Валентини Дімової,  із квітня 2014 року в закладі проведені різноманітні обстеження та надані консультації лікарів 2139  учасникам антитерористичної операції. Зокрема, для наших захисників та членів їхніх родин ОМКДЦ проводить консультації лікарів кардіологів, невропатологів, ендокринологів, офтальмологів, акушер-гінекологів, ревматолога, уролога, отоларинголога, гастроентеролога та  хірурга. З використанням сучасного діагностичного обладнання експертного класу тут проводяться ультразвукові дослідження щитовидної та молочної залоз, органів черевної порожнини  та заочеревного простору, органів малого тазу, суглобів та м’яких тканин.

2016_01_13_001

Також учасники АТО та члени їхніх родин отримують послуги з рентгенологічного та рентген-комп’ютерно-томографічного дослідження органів, м’яких тканин і кісток голови, тулуба, кінцівок, кістково-суглобової системи і хребта, органів грудної клітки, черевної порожнини, заочеревного простору,  тазу тощо. Крім того, до їхніх послуг: функціональні дослідження  серцево-судинної, нервової та дихальної систем; ендоскопічні дослідження шлунково-кишкового тракту й бронхів, а  також лабораторні дослідження (загально-клінічні, гематологічні, біохімічні, імунологічні, цитологічні і генетичні дослідження).

Для учасників АТО в реєстратурі закладу обладнано спеціальне вікно, куди вони подають направлення на обстеження та відповідне посвідчення.

З питань отримання консультацій та проведення обстеження учасники АТО та члени їхніх родин можуть звертатися телефоном ((0412) 37-43-82) до завідувачки клініко-консультативного відділення закладу Христини Леонтіївни Прачук.

Довідково: впродовж дня центр в середньому відвідує 450 пацієнтів з усієї області, проводиться 1550 діагностичних обстежень. Головною метою діяльності є надання висококваліфікованої консультативно-діагностичної допомоги населенню області на основі використання сучасної медичної техніки і обладнання із застосуванням найновіших комп’ютерних технологій.

Прес-центр УОЗ,

тел. (0412) 41-37-72

E-mail:  pressdoz@gmail.com