9 червня відбулась XXVI звітно-виборна конференція Житомирської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України.

2015_06_10_001

Зі звітом про роботу обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України за період із червня 2010 року по червень 2015 року виступила її голова А.Ф.Супряга. Про звіт ревізійної комісії обласної організації проспілки працівників охорони здоров’я України за період із червня 2010 року по червень 2015 року доповіла голова ревізійної комісії Л.О.Демідчик. З обговореннями звітів виступили голова обласної організації Товариства Червоного Хреста України О.В.Богдан, голова молодіжної ради обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я О.В.Горай, голова профспілкового комітету Романівської ЦРЛ Т.О.Остапенко та інші.

Доповідачі та виступаючі в обговореннях зазначили, що в умовах економічної кризи в державі та дефіциту фінансування галузі обласна організація профспілки спрямовувала свою роботу на захист правових та соціально-економічних інтересів спілчан, створення сприятливих умов праці, розвиток соціального партнерства між профспілкою, роботодавцями, органами державної влади та місцевого самоврядування, на реалізацію статутних завдань. Головним напрямком діяльності профспілки за звітний період було представництво та захист законних трудових, соціально-економічних прав та інтересів спілчан в органах державної влади, місцевого самоврядування, а також у взаємовідносинах із роботодавцями та їх обднаннями.

XXVI звітно-виборна конференція Житомирської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України визнала роботу обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я за звітний період задовільною. Головою обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України обрано А.Ф.Супрягу. Також обрано та затверджено склад обкому, ревізійної комісії, делегатів на VII з’їзд профспілки працівників охорони здоров’я України. Президії обкому профспілки доручено узагальнити критичні зауваження та пропозиції, висловлені делегатами конференції та розробити заходи щодо їх реалізації. Від імені делегатів конференції вирішено направити звернення до Президента України, голови Верховної Ради, прем’єр-міністра України.

Вікторія Паламарчук