Свинячий грип – це гостре респіраторне захворювання свиней, викликане одним або декількома вірусами грипу свиней А (Н1N1). Вірус розповсюджується серед свиней повітряно-крапельним шляхом при прямому та непрямому контакті зі свинями-носіями, без проявів симптомів захворювання.
Спалахи вірусу спостерігаються серед свиней протягом усього року, а в зонах з помірним кліматом – найчастіше восени та взимку. В багатьох країнах проводиться регулярна вакцинація популяцій свиней від свинячого грипу.
Найчастіше віруси свинячого грипу належать до підтипу H1N1, але серед свиней циркулюють й інші підтипи (H1N2, H3N1, H3N2 ). Поряд з вірусами свинячого грипу свині можуть бути також інфіковані вірусами пташиного грипу і вірусами сезонного грипу людей. Іноді свині можуть бути інфіковані більш ніж одним вірусом одночасно, що дозволяє генам даних вірусів змішуватись. Це може призводити до появи вірусу грипу, який містить гени з різних джерел, - так званого “химерного” вірусу.
Хоча віруси свинячого грипу зазвичай є видоспецифічними й інфікують лише свиней, іноді вони долають міжвидовий бар’єр і викликають хвороби серед людей. Клінічні симптоми схожі з симптомами грипу: ринорея або закладення носа, висока температура, біль у горлі, фарингіт, кашель, утруднене дихання, ангіна, м'язові болі, діарея.
Вірус характеризується вкрай високим ступенем розповсюдження. В той же час він стійкий до дії деяких противірусних препаратів. Серед ускладнень можливий розвиток пневмонії, ураження нервової, серцево-судинної систем.
Найбільш схильні до цього захворювання діти, підлітки, вагітні жінки, літні люди. При свинячому грипі не рекомендується давати хворим, особливо дітям та особам, які не досягли 18 років, аспірин або ліки, що містять аспірин, через ризик виникнення кровотеч.
Для полегшення лихоманкового стану рекомендуються інші жарознижуючі засоби типу парацетамолу або нестероїдні протизапальні ліки. При підтвердженні діагнозу грипу (або при підозрі захворювання), викликаного вірусом грипу свиней, хворі ізолюються в окремі палати.
Чи безпечно вживати в їжу свинину, продукти з неї?
Свині, як і люди, хворіють на вірусні інфекції, застуджуються, кашляють, у них буває пневмонія. І цей вірус не випадково був названий свинячим, оскільки перші випадки зараження пішли від хворих свиней (але не від м'яса). Даних про передачу свинячого грипу людям у результаті вживання ними в їжу належним чином обробленої і приготовленої свинини (м’яса свиней) або інших продуктів з м’яса чи сала немає. Вірус свинячого грипу гине при температурі 70°C, натомість вірогідність, що людина, котра з'їла сире м'ясо хворої тварини, захворіє, існує.
Віруси грипу змінюються дуже швидко, і підбір вакцини від циркулюючого грипу є важливим для забезпечення адекватного імунітету щеплених людей.        У зв’язку з цим ВООЗ має двічі на рік відбирати вакцини для захисту від сезонного грипу: одна вакцина для північної півкулі, інша – для південної. Нинішня вакцина від сезонного грипу вироблена згідно з рекомендаціями ВООЗ, не містить вірусу свинячого грипу.
Що потрібно робити у випадку регулярного контакту зі свиньми?
Більшість людей заражається через тривалий і тісний контакт з інфікованими свиньми. Тому важливо дотримуватись особистої гігієни під час будь-яких контактів з тваринами. Особливо це важливо під час забиття та відразу після забиття тварин, щоб запобігти контакту зі збудниками хвороби. Білування туші не повинно застосовуватись до хворих тварин чи тварин, які померли від захворювання. У цьому потрібно дотримуватись порад відповідних органів та установ.
Як захистити себе від захворювання на свинячий грип чи зараження від хворої людини?
Для особистого захисту від грипу потрібно вживати загальні запобіжні заходи:
·   Уникати тісного контакту з людьми, які виглядають хворими та мають температуру і кашель.
·   Ретельно і часто мити руки з милом.
·   Дотримуватись здорового способу життя, зокрема: достатньо спати; вживати багату на поживні речовини їжу; залишатись фізично активними.
·    Під час подорожей використовувати захисні маски.
Якщо вдома є хворий:
·   Намагайтесь забезпечити хворій людині окрему кімнату. Якщо це не можливо, тримайте хворого на відстані як мінімум 1 метр від інших.
·   Обслуговуючи хворого, прикривайте рот і ніс запобіжною маскою, періодично її оновлюючи. Можна придбати готові маски або зробити їх самостійно.
·   Ретельно мийте руки з милом після кожного контакту з хворим.
·   Намагайтесь посилити циркуляцію свіжого повітря в місцях, де знаходиться хворий. Відкривайте вікна та двері для підсилення циркуляції повітря.
·   Дотримуйтесь чистоти у приміщенні, тримаючи миючі засоби наготові.
Що потрібно робити у випадку захворювання на свинячий грип?
Якщо Ви відчуваєте себе хворим, у Вас висока температура, маєте кашель і/або болі в горлі:
·   Залишайтесь вдома, не відвідуйте роботу, школу, бібліотеку, уникайте натовпів.
·   Відпочивайте та вживайте багато рідини.
·   Прикривайте рот і ніс одноразовими хустинками (серветками), коли кашляєте чи чхаєте, а використані хустинки викидайте.
·   Ретельно й часто мийте руки з милом, особливо після кашлю та чхання.
·   Поінформуйте членів своєї родини та друзів про Вашу хворобу, попросіть допомоги у господарських справах, які вимагатимуть контакту з іншими людьми, наприклад покупки.
Якщо Вам потрібна медична допомога?:
·   За телефоном порадьтесь зі своїм лікарем або медичним працівником перед відвідуванням медичного закладу, розкажіть про симптоми хвороби. Поясніть, чому Ви вважаєте, що у Вас свинячий грип (наприклад, якщо Ви недавно відвідували країну, де мав місце спалах свинячого грипу серед людей). Дотримуйтесь наданих Вам порад.
·   При прибутті у медичний заклад негайно повідомте медичних працівників про свої підозри та симптоми, якщо не вдалось заздалегідь зв’язатись з ними.
 
 
 
Житомирський обласний центр здоров'я 2009 р.